Biwaki IntegracyjneArchery tagImprezy dla firmZaj?cia SurvivaloweSurvival Adventure SquadFire ShowImprezy Tematyczne

Aktualności

07

KWI

2017

LOST - Przygoda Survivalowa

Zespół Survival Adventure Squad

LOST – z języka angielskiego w wolnym tłumaczeniu oznacza zagubiony. W trakcie naszego biwaku integracyjnego poczujecie się jak rozbitkowie z kultowego serialu, którzy muszą połączyć siły, aby dotrzeć do „domu”.

 
LOST – Przygoda Survivalowa to fabularna forma zajęć integracyjnych, gier terenowych i nocnych, połączona z nauką podstawowych technik survivalowych m.in. rozpalanie ognia za pomocą krzesiwa, nawigacja w terenie przy użyciu kompasu, techniki uzdatniania wody do spożycia, budowa schronienia oraz techniki wzywania pomocy. Sami zobaczycie, że do dobrej zabawy wystarczy odrobina kreatywności. Pokażemy wam !

19

LUT

2017

Archery Tag - Bitwa łucznicza

Zespół Survival Adventure Squad


  Bitwa Łucznicza - Archery Tag to niesamowita gra łącząca w sobie elementy paintballa, łucznictwa oraz gry w dwa ognie. Do gry stosuje się specjalne maski w celu ochrony twarzy, wytrzymałe łuki wykonane z tworzywa sztucznego oraz strzały z zabezpieczonymi, piankowymi grotami typu larp. Ten niezwykle ekscytujący i oryginalny sport daje pełen zestaw niezapomnianych wrażeń dla osób w każdym wieku. 

  Polecamy tę atrakcję na biwaki szkolne, obozy, urodziny, festyny, imprezy firmowe jak i również jako formę ruchu w czasie wolnym.

19

LUT

2017

"Szlak Trapera"

Zespół Survival Adventure Squad

Szkolenie letnie dla młodzieży z zakresu technik survivalowych oraz pierwszej pomocy już w naszej ofercie.

Zapraszamy.

4 3 2 1