Survival Adventure SquadBiwaki IntegracyjneArchery tagImprezy dla firmZaj?cia SurvivaloweNasz Zesp?

Aktualności

01

LIP

2017

Podsumowanie sezonu wiosennego.

Zespół Survival Adventure Squad

  W okresie wiosennym z naszych usług skorzystało około 1000 osób. Nasz nowy program "LOST- Przygoda Survivalowa" sprawdził się rewelacyjnie. Stworzyliśmy też parę nowych programów, które pojawią się niebawem w naszej ofercie.

  Wszystkim uczestnikom naszych zajęć serdecznie dziękujemy.

  

07

KWI

2017

LOST - Przygoda Survivalowa

Zespół Survival Adventure Squad

LOST – z języka angielskiego w wolnym tłumaczeniu oznacza zagubiony. W trakcie naszego biwaku integracyjnego poczujecie się jak rozbitkowie z kultowego serialu, którzy muszą połączyć siły, aby dotrzeć do „domu”.

 
LOST – Przygoda Survivalowa to fabularna forma zajęć integracyjnych, gier terenowych i nocnych, połączona z nauką podstawowych technik survivalowych m.in. rozpalanie ognia za pomocą krzesiwa, nawigacja w terenie przy użyciu kompasu, techniki uzdatniania wody do spożycia, budowa schronienia oraz techniki wzywania pomocy. Sami zobaczycie, że do dobrej zabawy wystarczy odrobina kreatywności. Pokażemy wam !

19

LUT

2017

Archery Tag - Bitwa łucznicza

Zespół Survival Adventure Squad


  Bitwa Łucznicza - Archery Tag to niesamowita gra łącząca w sobie elementy paintballa, łucznictwa oraz gry w dwa ognie. Do gry stosuje się specjalne maski w celu ochrony twarzy, wytrzymałe łuki wykonane z tworzywa sztucznego oraz strzały z zabezpieczonymi, piankowymi grotami typu larp. Ten niezwykle ekscytujący i oryginalny sport daje pełen zestaw niezapomnianych wrażeń dla osób w każdym wieku. 

  Polecamy tę atrakcję na biwaki szkolne, obozy, urodziny, festyny, imprezy firmowe jak i również jako formę ruchu w czasie wolnym.

5 4 3 2 1